جست و جوی واژگان
   
   
     
..

a

..
a

 

رومینا
» رومینا کوچولوی ما

دانش ارتباطات
» محمد حسین فیروزی و تکنولوژی تلفن همراه

مرکز تحقیقات و مطالعات رسانه ای
» وابسته به روزنامه همشهری

مدیا نیوز
» پایگاه اطلاع رسانی حوزه رسانه و علوم ارتباطات

دوازده هزار روزنامه آنلاین دنیا
» لینک روزنامه های آنلاین

از اینجا به ...
» وب نوشت های علی جعفری

دکتر فرزان سجودی
» دکترای زبان شناسی

روزنامه نگار
» یادداشتهای عباس مشکوه رضوی

سوسه
» یادداشتهای طنز مهدی نصیری

رسانه ها و آزادی اطلاعات
» وب سایت شخصی دکتر نمک دوست تهرانی

روزنامه آنلاین
» یکهزار روزنامه از سراسر دنیا

باغ بزرگ
» یادداشتهای روزنامه نگاری عیسی محمدی

امید جهانشاهی
» رسانه نگاری و مدیریت رسانه

صفر
» یادداشتهای سمیرا سامانی

ارتباطات دات کام
» وب نوشت های سید علی موسوی

نگاه یک پزشک
» نگاه علیرضا مجیدی به دنیای پزشکی ُاینترنت

روابط عمومی در مطبوعات
» وبلاگ روابط عمومی روزنامه قدس

دکتر یونس شکرخواه
» سایت رسمی دکتر یونس شکرخواه

روزنامه نگارنو
» روزنوشته‌های مصطفی قوانلو قاجار

خبر نویس
» ارتباطات روزنامه نگاری و ترجمه

علی اکبر قزوینی
» نوشتن سرنوشت من است

وبلاگوار
» وبلاگی بیشتر در مورد وبلاگ، ارتباطات و رسانه ها

دکتر محکی
» سایت شخصی دکتر علی اصغر محکی

دکتر عبدالرضا شاه محمدی
» مطالبی در باره علوم ارتباطات اجتماعی

پروفسور معتمدنژاد
» پدر علم نوین ارتباطلت ایران

دات
» وبلاگ تخصصی دکتر شکرخواه

سپیدار
» وبلاگ دکتر جعفری سهامیه

رو در رو
» وبلاگ دکتر احمد توکلی

مینی ژورنالیست
» چند یادداشت

خبرنگار
» وبلاگ تخصصی حمید ضیایی پرور

رسانه های بریتانیا
» لینک رسانه ها

اخبار ارتباطات
» مجموعه یادداشتهای روزنامه نگاری

مرکزمطالعات وتحقیقات رسانه ها
» مرکز تحقیقاتی روزنامه نگاری

 

384955


a

.

.

.


" انسان کامل هرگز ظهور نمی یابد ، چنین انسانی وجود ندارد . از این رو مجبوری انسانهای ناکامل را دوست بداری .تو با عشق خود اورا به انسان کاملی مبدل می سازی. "اوشو" --- امید ، دارویی است که شفا نمی دهد ولی درد را قابل تحمل تر می کند. "آشار" --- هدف زندگی دو چیز : آنچه را که می خواهیم بدست آوریم و سپس از آن لذت ببریم . "اسمیت" --- احمق نمی تواند همان درختی را ببیند که خردمند می بیند . "ویلیام بلیک" --- همه دلتنگی ها از دل نهادگی بر این عالم است. "مولانا" --- اگر اراده ای نباشد عشقی در کار نیست. "مهاتما گاندی" --- اگر ایمان خوب پرورش داده شود در برابر هر نومیدی مقاومت می کند. "پائلو کوئیلو" --- ما هنوز فرزندان الهی در تبعید هستیم. "جان براد شاو" --- آنکه پرنده نیست ، نباید بر پرتگاه آشیانه بسازد. "نیچه" --- از پشت عینک طلا ، دیدگان درخشش ندارند. "آناتول فرانس" --- دروغ مثال برف است که هر آن را بغلتانند بزرگ تر می شود. "مارتین لوتر" --- وظیفه حال را نباید به آینده واگذار کرد ، هر چند در آینده بهتر و بزرگ تر باشد. "ارنست تاویل" --- دنیا گلیست که گلبرگهایش خیالی و خارهایش حقیقی است. "سیلوا" --- ایمان دو نیمه است ، یک نیمه صبر و نیمه شکر. "پیامبر اسلام(ص)" --- اگر گوش داری بشنو و اگر زبان داری سکوت کن. "صائب تبریزی" --- هر کاری که تصمیم آن را بگیرید نصفش را انجام داده اید. "ابراهام لینکن" --- ابله ترین خلق کسی است که در حق دوست خود با دشمن تدبیر کند. "ابوسعید ابوالخیر" --- اگر یاد بگیرید که به مشکلات خود بخندید ، پس همیشه چیزی دارید که به آن بخندید. "لین کارول" --- هنر ، زیور بشر است و بشر زیور کیهان. "ناصر خسرو" --- اگر قضاوت بد نمی خواهی قضاوت بد نکن. "ژول ورن" --- تمام شان و عظمت انسان در فکر اوست. "پاسکال

 

1384,06,28

مرغ یک پا دارد!!

بالاخره بعد از گذشت 3ماه ، هفته گذشته موفق شدم با خانم "ت. م" قرار ملاقاتم را هماهنگ کنم. بعد از تکرار هدف از مصاحبه ، وی پذیرفت که دوشنبه 28 شهریور باتوجه به تعطیلی روز بعد از آن (نیمه شعبان) ، با عنایت به اینکه بسیاری از همکارانش در مرخصی خواهند بود ،مجال بیشتری برای طرح نظرات خود خواهد داشت .بنابر این می تواند 1 ساعت از وقت خود را برای این گفت وگو اختصاص دهد.
امروز 2شنبه است .گفت وگوی دیگرم که برای امروز هماهنگ شده بود ساعت ده و50 دقیقه به اتمام می رسد. برای رسیدن به خیابان ابوریحان از محلی که من در آن قرار دارم ، یعنی میدان هفت تیر،10 دقیقه بیشتر فرصت ندارم.بنابر این تلاش می کنم با دفتر خانم "ت. م" تماس گرفته و به ایشان اطلاع دهم که در صورت امکان 10 دقیقه با تاخیر در محل حاضر خواهم شد. تلفن پس از چند بار بوق اشغال آزاد می شود خانم منشی بعد از شنیدن در خواستم موضوع را با خانم "ت م" در میان می گذارد.خانم منشی بعد از کمی تاخیر پاسخ ایشان را اینگونه ابلاغ می کند ": ایشان می گویند نمی توانم ، وقت دیگری ندارم باید می آمدید .باشد برای بعد!! می گویم خانم! قرار گفت وگوی ما 1 ساعت بوده است نه 10 دقیقه. از وقت مقرر 50 دقیقه دیگر باقی است. منشی بار دیگر موضوع را با خانم "ت.م" مطرح می کند .مرغ یک پا دارد......نمی شود ایشان باید در جایی دیگر باشند. تازه همین الان هم در جلسه هستند.
به منشی می گویم طبق قرار ما این جلسه یا در شرف اتمام است یا باید تمام شده باشد واگر غیر از این است باید آن را به حساب خلف وعده ایشان گذاشت. منشی محترم با بردباری تمام، بار دیگر آنچه را که به وی گوشزد کرده بودم به "ت. م" منتقل می کند. اینبار خانم "ت.م"خود، گوشی تلفن را از منشی می گیرد وبا لحنی آمرانه اینگونه می گوید :"ببینید دو موضوع مطرح است: اول اینکه وقت من برای این ساعت تنظیم شده است وجز این نمی توانم وقت دیگری را اختصاص دهم .دیگر اینکه توجه داشته باشید که شما از من تقاضا کرده اید نه من از شما......
بار دیگر در حالی که اینبار از موضع قدرت فاصله گرفته ام تعهدات اخلاقی وی را به او یاد آوری می کنم وآنچه را که با خانم منشی در میان گذاشته ام با او نیز در میان می گذارم.......مرغ یک پا دارد.همین است که گفتم وقت من بیش از اینها ارزش دارد. متاسفم!!!....... تلفن قطع می شود ، من می مانم ودنیایی از پرسشهایی که هر از چندی در 11 سال کار مطبوعاتی ام تکرار می شود. یاد خانم دکتر بروجردی می افتم که "ارتباط با رسانه ها "را در دانشگاه علامه طباطبایی تدریس می کند.با خود می گویم محتوای این درس به چه کار می آید در حالی که مخاطبان اصلی آن مصاحبه شوندگانی هستند که قرار است روزی روبروی خبرنگاران قرار بگیرند که از قضا شاید آنها هیچوقت در کلاس درس خانم دکتر حاضر نشوند.

 

نظرات و پیشنهادات [2]

جواد صبوحی


 
   
a

a

aa

.

 

Copyright 2005-2006 ParenThesis  By Javad Sabouhi - Powered By BLOGSKY.COM - Design & Code By Ali Erfanian          

d