X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
.:Welcome To ParenThesis:. Persian & Professional Journalist Weblog
  جست و جوی واژگان
   
   
     
..

a

..
a

 

رومینا
» رومینا کوچولوی ما

دانش ارتباطات
» محمد حسین فیروزی و تکنولوژی تلفن همراه

مرکز تحقیقات و مطالعات رسانه ای
» وابسته به روزنامه همشهری

مدیا نیوز
» پایگاه اطلاع رسانی حوزه رسانه و علوم ارتباطات

دوازده هزار روزنامه آنلاین دنیا
» لینک روزنامه های آنلاین

از اینجا به ...
» وب نوشت های علی جعفری

دکتر فرزان سجودی
» دکترای زبان شناسی

روزنامه نگار
» یادداشتهای عباس مشکوه رضوی

سوسه
» یادداشتهای طنز مهدی نصیری

رسانه ها و آزادی اطلاعات
» وب سایت شخصی دکتر نمک دوست تهرانی

روزنامه آنلاین
» یکهزار روزنامه از سراسر دنیا

باغ بزرگ
» یادداشتهای روزنامه نگاری عیسی محمدی

امید جهانشاهی
» رسانه نگاری و مدیریت رسانه

صفر
» یادداشتهای سمیرا سامانی

ارتباطات دات کام
» وب نوشت های سید علی موسوی

نگاه یک پزشک
» نگاه علیرضا مجیدی به دنیای پزشکی ُاینترنت

روابط عمومی در مطبوعات
» وبلاگ روابط عمومی روزنامه قدس

دکتر یونس شکرخواه
» سایت رسمی دکتر یونس شکرخواه

روزنامه نگارنو
» روزنوشته‌های مصطفی قوانلو قاجار

خبر نویس
» ارتباطات روزنامه نگاری و ترجمه

علی اکبر قزوینی
» نوشتن سرنوشت من است

وبلاگوار
» وبلاگی بیشتر در مورد وبلاگ، ارتباطات و رسانه ها

دکتر محکی
» سایت شخصی دکتر علی اصغر محکی

دکتر عبدالرضا شاه محمدی
» مطالبی در باره علوم ارتباطات اجتماعی

پروفسور معتمدنژاد
» پدر علم نوین ارتباطلت ایران

دات
» وبلاگ تخصصی دکتر شکرخواه

سپیدار
» وبلاگ دکتر جعفری سهامیه

رو در رو
» وبلاگ دکتر احمد توکلی

مینی ژورنالیست
» چند یادداشت

خبرنگار
» وبلاگ تخصصی حمید ضیایی پرور

رسانه های بریتانیا
» لینک رسانه ها

اخبار ارتباطات
» مجموعه یادداشتهای روزنامه نگاری

مرکزمطالعات وتحقیقات رسانه ها
» مرکز تحقیقاتی روزنامه نگاری

 

385145


a

.

.

.


" انسان کامل هرگز ظهور نمی یابد ، چنین انسانی وجود ندارد . از این رو مجبوری انسانهای ناکامل را دوست بداری .تو با عشق خود اورا به انسان کاملی مبدل می سازی. "اوشو" --- امید ، دارویی است که شفا نمی دهد ولی درد را قابل تحمل تر می کند. "آشار" --- هدف زندگی دو چیز : آنچه را که می خواهیم بدست آوریم و سپس از آن لذت ببریم . "اسمیت" --- احمق نمی تواند همان درختی را ببیند که خردمند می بیند . "ویلیام بلیک" --- همه دلتنگی ها از دل نهادگی بر این عالم است. "مولانا" --- اگر اراده ای نباشد عشقی در کار نیست. "مهاتما گاندی" --- اگر ایمان خوب پرورش داده شود در برابر هر نومیدی مقاومت می کند. "پائلو کوئیلو" --- ما هنوز فرزندان الهی در تبعید هستیم. "جان براد شاو" --- آنکه پرنده نیست ، نباید بر پرتگاه آشیانه بسازد. "نیچه" --- از پشت عینک طلا ، دیدگان درخشش ندارند. "آناتول فرانس" --- دروغ مثال برف است که هر آن را بغلتانند بزرگ تر می شود. "مارتین لوتر" --- وظیفه حال را نباید به آینده واگذار کرد ، هر چند در آینده بهتر و بزرگ تر باشد. "ارنست تاویل" --- دنیا گلیست که گلبرگهایش خیالی و خارهایش حقیقی است. "سیلوا" --- ایمان دو نیمه است ، یک نیمه صبر و نیمه شکر. "پیامبر اسلام(ص)" --- اگر گوش داری بشنو و اگر زبان داری سکوت کن. "صائب تبریزی" --- هر کاری که تصمیم آن را بگیرید نصفش را انجام داده اید. "ابراهام لینکن" --- ابله ترین خلق کسی است که در حق دوست خود با دشمن تدبیر کند. "ابوسعید ابوالخیر" --- اگر یاد بگیرید که به مشکلات خود بخندید ، پس همیشه چیزی دارید که به آن بخندید. "لین کارول" --- هنر ، زیور بشر است و بشر زیور کیهان. "ناصر خسرو" --- اگر قضاوت بد نمی خواهی قضاوت بد نکن. "ژول ورن" --- تمام شان و عظمت انسان در فکر اوست. "پاسکال

 

1384,08,11

دانشکده خبر یک محفل رسانه ای برای جناحهای سیاسی کشور

رئیس  دانشکده  خبر  چهارشنبه شب در مراسم افطاری دانشجویان و کارکنان دانشکده خبر با تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل  و معاونان  خبرگزاری  ایرنا  و  مهر به اهمیت وجود دانشکده خبر اشاره کرد و گفت: دانشکده خبر یک محفل رسانه ای برای تمام جناح های سیاسی کشور است.
دکتر" محمد حسن جعفری سهامیه" افزود: دانشکده خبر  با  توجه  به   پتانسیل های  موجود،  به  عنوان  یک مرکز علمی و آکادمیک در عرصه خبر و رسانه در  کشور  قابلیت هرگونه همکاری و  اجرای  برنامه های مختلف  کارگاهی، پژوهشی   و  برگزاری  کلاس های  استاندارد  علمی  و درسی را در حوزه های مختلف دارد.
وی با بیان اینکه بخش بزرگی از آینده رسانه ای  ایران  در دانشکده خبر شکل می گیرد، تصریح کرد: دانشکده  خبر متعلق به نظام جمهوری اسلامی است، دانشکده خبرزیرا  هم  اکنون دانشجویان   تمام   رسانه ها   با   گرایش های  سیاسی مختلف، در این دانشکده تحصیل می کنند.
رئیس  دانشکده خبر  اظهار داشت: هم اکنون بیش از 75 درصد  دانشجویان  دانشکده خبر  در  رسانه های  مهم  و شاخص کشور مشغول به کار هستند که این نشان دهنده بار علمی و تجربی دانشجویان دانشکده خبر است.
دکتر جعفری درادامه به اهمیت ارتباط رسانه ها با مراکز دانشگاهی اشاره کرد و گفت: اگر ارتباط رسانه ها با محیط های علمی و دانشگاهی قطع شود، هم رسانه و هم دانشگاه آسیب می بینند.
وی به با اشاره به برگزاری چنین نشست هایی ، گفت: پیام این نشست این بود که در هر بخشی به ویژه رسانه و خبر، ارتباط با دانشگاه و محیط های علمی ضروری است.
رئیس دانشکده خبر اظهار امیدواری کرد که همچنان که نمایندگان شایسته جمهوری اسلامی  ایران  در  بخش های مختلف در دنیا همه روزه دستاوردهای علمی خود را عرضه می کنند، در عرصه های خبری و رسانه نیز  شاهد  این دستاورد بزرگ باشیم.
وی در ادامه به اهمیت حضور نمایندگان رسانه کشور در سراسر دنیا اشاره کرد و  گفت:  استعداد،  هوش  و  زمینه های فرهنگی قدرتمند ایران در عرصه رسانه ای قابلیت آن را دارد که نمایندگانی شایسته به دنیا معرفی کند.
دکتر  جعفری  افزود:  ایران  به  افرادی  که می تواند تولید فکر و اندیشه کند نیاز دارد و این در حالی است که محیط دانشگاه باید  بتواند  خارج  از   رقابت های سیاسی و جناحی، فضا و زمینه بسیار سالمی برای تعالی اندیشه ها و نهضت نرم افزاری که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، ایجاد کند.

 

نظرات و پیشنهادات [1]

جواد صبوحی


 
   
a

a

aa

.

 

Copyright 2005-2006 ParenThesis  By Javad Sabouhi - Powered By BLOGSKY.COM - Design & Code By Ali Erfanian          

d